WELLNESS CHATA - Zázrivá

Okolie Zázrivá - Terchová - Vrátná - Kriváň

Wellness chata sa nachádza v malebnej obci Zázrivá a len za prvým "kopcom od obce Terchová. Tento kraj preslávil nielen "Juraj Jánošík", ktorý sa stal symbolom vzdoru proti útlaku a film o ňom z roku 1935. Tunajšiu malebnú krajinu poznáte aj z filmov "Tisícročná včela", "Želary", či z rozprávky "Parinbaba" a mnoho ďalších filmov. Neďaleko je Vrátná Dolina, z ktorej vedie lanovka na Veľký Kriváň. Len pár km od nás sú aj známe Jánošikové diery. Mnoho úžasných turistických trás v okolí vedie nielen na Veľký Rozsutec. V zime je dostupných 8 lyžiarských Ski areálov a najbližší Ski areál Kozinec je priamo v Zázrivej, v časti Havrania. Tipy na výlety nájdete v nasledujúcich odkazoch.  Obec Zázrivá.      Moja Zázrivá    Kam na výlet

Na všetky miesta vás radi odvezie takmer za akéhokoľvek počasia náš Ford Ranger. Viacej informácií o našich doplnkových službách nájdete aj v našom cenníku.  Dole nájdete aj náučné videá, ktoré obsahujú aj cenné rady pre tých, ktorý nevedia ako začať, kam a kade ísť. Čo je dobré vidieť atd. 

Vedeli ste, že:

- Z Veľkého Rozsutca vidíte nielen Zázrivú a Terchovú, ktoré máte priamo pod sebou, ale krásne až na Západné a Nízke Tatry?

- Najkrajšie scenérie uvidíte na jeseň, či práve za daždivého počasia, keď je na ináč preplnených trasách skoro prázdno?

- Práve v týždni sa dá dohodnúť aj výhodnejší prenájom wellness chaty?

- Veľký a Malý Rozsutec sú najfotogenickejšie skalné útvary Malej Fatry? 

WELLNESS CHATA - Zázrivá